Atlantis Center Pivot ve Lineer Sistem Yağmurlama Sulama İle Fark Yaratmak

Atlantis Center Pivot ve Lineer Sistem Yağmurlama Sulama İle Fark Yaratmak                            

   11.11.2015

 

Ülkemizde tarım sektörünün en büyük sorunlarından birisi girdi maliyetlerinin oldukça fazla olmasıdır. Bu maliyetlerin içinde mazot , gübre , ilaç uygulama v.s ana kalemleri oluşturmaktadır. Arazilerin genelde parçalı ve şeklinin düzgün olmaması da masraf rakamlarını olumsuz yönde etkilemektedir. Arazi toplulaştırması ile parçalı arazi sorunu son yıllarda oldukça hızlı bir ilerleme kaydedilerek önemli bir adım atılmıştır. Atlantis olarak toplulaştırma yapılan arazilerde yaptığımız çalışmalarla çiftçilerimize destek oluyoruz.

atlantis pivot, pivot irrigation, pivot sulama

Çiftçilerimizin ve bu işi profesyonel olarak yapan kişilerin tarımdan kazanç sağlayabilmesi için kesinlikle teknolojiyi yakından takip etmesi gerekmektedir. Tarıma uygulanabilecek ve kendisine fayda yaratabilecek her türlü yenilikleri takip etmesi kişiye yarar sağlayacaktır. Böyle gelmiş böyle gider ya da ben böyle gördüm mantığından sıyrılarak tarımda fark yaratmak için çalışmak gerekmektedir.

обработке большего количества гектаров с помощью одной круговой

 

Fark yaratacak kalemlerden profesyonel olduğumuz Atlantis Center Pivot ve lineer sistemler en güzel örneklerdir. Bu sistemler ile sulamanın ya da ziraatin temeli olan bitkinin istediği zaman istediği miktarda suyu homojen olarak verebilmek mümkündür. Bu sayede yetiştirmiş olduğunuz bitkiden en üst verimi almak için iyi bir adım atmış olacaksınız.

konya Atlantis Pivot sulama

 

 

 

 

Atlantis Center Pivot, Pivot Irrigation, Center Pivot Irrigation Turkey
Atlantis Center Pivot, Pivot Irrigation, Center Pivot Irrigation Turkey

Suyu istediğiniz miktarda istediğiniz sürede verebildiğiniz için özellikle ikinci ürünlerde çimlenmeyi çok kolay yapabilirsiniz.

 

 

 

 

Atlantis Center Pivot ve Lineer sistemler ile arazi içerisine hiç girmeden gübre ve ilaç verebilirsiniz. Bu da size hem zamandan hem işçilikten yarar sağlayacaktır. Tabi ki masraflarınızda düşecektir.

Bunlar fark yaratacak maddelerden sadece bir kaçı. Daha fazlası için bizler sizlere sizlerde bize ulaştıkça paylaşımlarımız artacaktır.

Atlantis Center Pivot Kırsal Kalkınma Hibe desteği
Atlantis Center Pivot Kırsal Kalkınma Hibe desteği

 

Günümüzde yaşamımızın her alanında hayatımızı kolaylaştıracak olan teknolojik yeniliklere çok çabuk adapte olurken tarım alanında da bunu yapabilmemiz gerekmektedir. Sizi diğer çiftçilerden ayıran şey fark yaratmanız olacaktır. Unutmayın Atlantis Center Pivot ve lineer sistemler kendisini amorti edebilen dünyanın en ekonomik yağmurlama sulama sistemleridir.

 

Saygılarımla…

 

 

Erman EROL

Atlantis Mühendislik

 

 

 

 

 

 

 

Bir cevap yazın